Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçelik CFM 9147 Çay Makinesi Fiyatları

Arçelik Gurme CFM 9147 B Otamatik Çay Ve Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Stravia

14.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 14065.00
Arçelik Cfm 9147 Bakır Renkli Otomatik Çay ve Filtre Kahve Makinesi 0.8 L Cam Demlik ve Çelik Malzeme

Satıcı: NA PAZARLAMA | 132 yorum

14.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 14399.10
Arçelik Cfm 9147 I Gurme Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

14.956,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14956.50
Arçelik Cfm 9147 Bakır Renkli Otomatik Çay ve Filtre Kahve Makinesi 0.8 L Cam Demlik ve Çelik Malzeme

Satıcı: RoboCop | 132 yorum

15.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 15149.00
Arçelik Cfm 9147 B Gurme Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Bakır

Satıcı: Electronic World

15.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15930.00
Arçelik CFM 9147 B Gurme Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi bakir

Satıcı: elektronikplanet

16.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 16750.00
Arçelik Cfm 9147 B Gurme Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: RoboCop

16.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16949.00
Arçelik Cfm 9147 I Inox Çay & Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: EM STORE

16.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16990.00
Arçelik CFM 9147 I Gurme Otomatik Çay Ve Filtre Kahve Makinesi gri

Satıcı: elektronikplanet

17.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 17249.00
Arçelik CFM 9147 B 1800 W Çay Makinesi Bakır - Siyah

Satıcı: Elektronik Planet

17.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17460.00

Arçelik CFM 9147 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik CFM 9147 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arçelik CFM 9147 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Android ve iOS Uyumluluk Ayrı Kettle Özelliği Çıkarılabilir Filtre Dokunmatik Kontrol Filtre Kahve Yapabilme Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Otomatik Çay demleme Sesli Uyarı Sistemi Sıcak Tutma Termal Şoklara Dayanıklı Cam Zamanlama Özelliği

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bakır
• Kapak Sayısı 2
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arçelik CFM 9147 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.