Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi Fiyatları

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi - Inox

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 22 yorum

3.563,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3563.69
Cm 3626 Ic Çay Makinesi

Satıcı: Cazip Alışveriş

3.450,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3450.60
Arçelik Cm 3626 Ic Çay Makinesi

Satıcı: AYDENT AVM

3.531,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3531.20
Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi - Inox

Satıcı: NİLDOĞA DAY.TÜK | 22 yorum

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3599.10
Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

3.607,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3607.12
Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

3.775,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 3775.20
Arçelik CM 3626 IC 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

3.885,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 3885.51
Arçelik CM 3626 IC 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

3.894,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 3894.05
Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi

Satıcı: GÖZDE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3899.00
Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi

Satıcı: BAŞARAN ÇEYİZ DTM

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3990.00
CM 3626 IC 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 3999.00
ARCELIK Cm 3626 Ic Çay Makinesi Inox

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 4109

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arçelik CM 3626 IC Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.