Arçelik SE 9034 Semaver

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var

Arçelik SE 9034 Semaver Fiyatları

Arçelik SE 9034 2000 W Cam Demlikli Semaver beyaz

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

5.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 5850.00
Arçelik Se 9034 Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

5.899,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5899.11
Arçelik SE 9034 Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

5.948,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 5948.47
Arçelik Se 9034 Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

5.966,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 5966.10
Arçelik Se 9034

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

6.335,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 6335.12
Arçelik Se 9034 Semaver

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

6.407,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 6407.10
Arçelik SE 9034 2000 W Cam Demlikli Semaver beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

6.453,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 6453.53
Arçelik Se 9034 Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

6.703,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6703.53
Arçelik Se 9034 Semaver Beyaz

Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

6.703,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 6703.53
Arçelik SE 9034 Semaver

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

6.792,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 6792.50
Arçelik Se 9034 Semaver

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

7.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7198.00
Arçelik SE 9034 Cam Demlikli Beyaz Semaver 7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 7199.00
Beyaz Se 9034 Semaver 2 Yıl 500+ L 3+ L

Satıcı: ARÇELİKYETKİLİBAYİİ

7.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 7250.00
Arçelik Se 9034 Semaver 0,5 L Bakır Malzeme Hızlı Demleme Teknolojisi ile Enerji Tasarruflu - 1650 W

Satıcı: DUMLUPINAR DAYANIKLI TÜKETİM

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 13000.00

Arçelik SE 9034 Semaver Fiyat Geçmişi

Arçelik SE 9034 Semaver Temel Özellikleri

Cam
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var
Musluk:
Var

Arçelik SE 9034 Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Diğer Özellikler Damlama Tepsisi Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Işıklı Açma Kapama Düğmesi Kettle Özelliği Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

Arçelik SE 9034 Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.