Arçelik SE 9035 I Semaver

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var

Arçelik SE 9035 I Semaver Fiyatları

Arçelik Se 9035 I Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

8.540,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 8540.14
Arçelik SE 9035 I Semaver

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

9.292,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 9292.80
Arçelik Se 9035 I Semaver - Beyaz

Satıcı: korkmaz ticaret soğanlı

9.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9450.00
Arçelik SE 9035 I Porselen Demlik 3.5 L Semaver inox

Satıcı: GaziogluDTM

9.454,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9454.71
Arçelik Se 9035 I Inox - Gri Porselen Demlik Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

9.704,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 9704.71
Arçelik Çay Makinesi Se 9035 I Semaver2498YSERI

Satıcı: GÖZDE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

9.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 9940.00
Se 9035 I Semaver - Gri

Satıcı: GALERİ GÜLTAŞ

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9999.00
Arçelik SE 9035 I Porselen Demlik 3.5 L Semaver inox

Satıcı: karabaghome

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 14499.00
Arçelik SE 9035 I 2200 W Porselen Demlikli Semaver

Satıcı: Karabağ Ticaret

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 14699.02
Arçelik SE 9035 I 2200 W Porselen Demlikli Semaver

Satıcı: Karabağ Ticaret

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 14699.02
ARCELIK Se 9035 I Çay Makinesi Siyah Bakır Inoks

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 15009

Arçelik SE 9035 I Semaver Fiyat Geçmişi

Arçelik SE 9035 I Semaver Temel Özellikleri

Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var
Musluk:
Var

Arçelik SE 9035 I Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Çay Filtresi Yok
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Paslanmaz Çelik Taban Sıcak Tutma Yanmaz Tutma Sapı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Musluk Var
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arçelik SE 9035 I Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.