Arçelik SE 9036 I Semaver

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var

Arçelik SE 9036 I Semaver Fiyatları

Arçelik Se 9036 I Semaver Cam Demlik Çay Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

8.701,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 8701.11
Inox Se 9036 I Semaver

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

8.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8850.00
Arçelik Se 9036 I Semaver Cam Demlik Çay Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

9.129,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 9129.23
Arçelik Se 9036 I Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

9.181,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9181.10
Arçelik SE 9036 I Cam Demlikli 3 LT Semaver inox

Satıcı: adabeyazesyakampanya

9.841,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 9841.00
Arçelik SE 9036 I Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

9.855,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 9855.42
Arçelik SE 9036 I Cam Demlikli 3 LT Semaver inox

Satıcı: GaziogluDTM

9.874,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 9874.12
Arçelik Se 9036 I Semaver Cam Demlik Çay Makinesi

Satıcı: BAŞARAN ÇEYİZ DTM

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9900.00
Arçelik Inox Se 9036 I Semaver - Gri

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 7 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 9999.00
Arçelik SE 9036 I Semaver

Satıcı: Gazioglu DTM

10.374,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10374.12
Arçelik SE 9036 I 2000 W Cam Demlikli Semaver Elektrikli

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

10.383,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 10383.51
Arçelik SE 9036 I Semaver - Beyaz

Satıcı: Naxin | 3 yorum

10.693,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 10693.80
Arçelik SE 9036 I İnoks Elektrikli Semaver 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 10999.00

Arçelik SE 9036 I Semaver Fiyat Geçmişi

Arçelik SE 9036 I Semaver Temel Özellikleri

Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var
Musluk:
Var

Arçelik SE 9036 I Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Damlama Tepsisi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Musluk Var
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arçelik SE 9036 I Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.