Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Yok

Arnica Demli IH31050 Çay Makinesi Fiyatları

Arnica Ih31050 Demli Çay Makinesi Inox (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.924,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 2924.35
Arnica Ih31050 Demli Çay Makinesi Inox (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.924,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2924.35
Arnica IH31050 Çay Makinesi – 1,7 L Su Isıtıcı ve 1,3 L Çelik Demlik, Gri, Hızlı Demleme ve Enerji Tasarruflu

Satıcı: ÖzkaTeknoloji | 32 yorum

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3780.00
Arnica IH31050 2000 W Çelik 1.7 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: bilerekal

3.704,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3704.05
Arnica IH31050 Çay Makinesi – 1,7 L Su Isıtıcı ve 1,3 L Çelik Demlik, Gri, Hızlı Demleme ve Enerji Tasarruflu

Satıcı: bilerekal | 32 yorum

3.807,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3807.26
Arnica IH31050 1.7 L Çay Makinesi gri

Satıcı: bilerekal

3.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 3980.00
Arnica Ih31050 Demli 1800 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: bilerekal

4.011,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4011.70
Arnica IH31050 2000 W Çelik 1.7 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: Mordut

4.398,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 4398.90
Arnica Demli Ih31050 Çay Makinesi Inox 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 3999.00
Arnica Yeni Demli Ih31050 Çay Makinesi

Satıcı: Teknosa

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4499.00
Arnica IH31050 1.7 L Çay Makinesi gri

Satıcı: teknosa

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 4499.00
Arnica Ih31050 Demli Çay Makinesi Inox 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 4499.00
Arnica Demli Ih31050 Çay Makinesi Inox

Satıcı: MediaMarkt

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 4500.00

Arnica Demli IH31050 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Demli IH31050 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Arnica Demli IH31050 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Yok
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Arnica Demli IH31050 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.