Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arnica Demli IH33250 Çay Makinesi Fiyatları

Arnica IH33250 Demli Trend 1800 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: PELİDA DTM

3.370,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 3370.75
Arnica Demli Ih33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: Evcimo Home

3.519,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3519.12
Arnica Demli Ih33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: CHEFREYON

3.519,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 3519.12
Arnica Ih33250 Demli Trend 1800 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3559.00
Arnica Demli Ih33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: Evcimo Home

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3559.10
Arnica Demli IH33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: Chefreyon

3.583,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 3583.10
Arnica Demli Trend IH33250 Çay Makinesi - Beyaz - Gri

Satıcı: Evcimo Home | 80 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3999.00
Arnica Demli Trend IH33250 Çay Makinesi - Beyaz - Gri

Satıcı: SEZER AVM | 80 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3999.00
Arnica IH33250 Demli Trend 1.9 L Çay Makinesi siyah

Satıcı: veramania

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3999.00
Arnica IH33250 Demli Trend 1.9 L Çay Makinesi siyah

Satıcı: TECHWORLD

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3999.00
Arnica IH33250 Demli Trend 1800 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 4000.00
Arnica Demli IH33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: Vera Avm

3.965,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 3975.81
Arnica Demli Ih33250 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 5499.00

Arnica Demli IH33250 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Demli IH33250 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arnica Demli IH33250 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Işıklı Uyarı Sistemi Kettle Özelliği Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Şeffaf
• Kapak Sayısı 2
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arnica Demli IH33250 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.