Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Fiyatları

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Kırmızı - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Morlimans | 2 yorum

2.695,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2695.39
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Kırmızı - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Nettenucuzal | 2 yorum

2.923,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2923.89
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Krem

Satıcı: Gallery Crystal

3.712,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3712.50
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: Gallery Crystal

3.712,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3712.50
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Kırmızı Ar256558

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

4.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4424.10
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Kırmızı Ar256558

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

4.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 4479.10
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

4.527,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 4527.59
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Gallery Crystal

4.581,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 4581.50
Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Krem

Satıcı: Gallery Crystal

4.581,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 4581.50
Ar Yıldız Tea Harmony Çay Makinesi Antrasit A256572

Satıcı: Gallery Crystal

5.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 5509.99

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 153AR256558 153AR256565 153AR256572 153AR256589

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Aryıldız Tea Harmony Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.