Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Fiyatları

Aryıldız Tea Style Siyah Çay Makinesi 0,8 L Çelik Demlik ve 1,7 L Su Isıtıcı ile Hızlı Demleme

Satıcı: NewTrendd | 2 yorum

2.635,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2635.35
Aryıldız Tea Style Inox Çay Makinesi 0.8 L Demlik Kapasitesi Çelik Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: NewTrendd

2.920,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2920.23
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi İnox

Satıcı: ÇARŞIDEKO

2.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2945.00
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Siyah

Satıcı: NewTrendd

3.025,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 3025.88
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi İnox

Satıcı: NewTrendd

3.025,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 3025.88
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi İnox

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

3.291,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3291.98
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Siyah

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

3.291,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3291.98
Aryıldız Tea Style İnox Çay Makinesi

Satıcı: Ersan Home

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3539.10
Aryıldız Tea Style Antrasit Çay Makinesi

Satıcı: Ersan Home

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3539.10
Aryıldız Tea Style Krem Çay Makinesi

Satıcı: ersanhome

3.583,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3583.10
Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Siyah

Satıcı: Gallery Crystal | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3999.00

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Aryıldız Tea Style Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.