Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Fiyatları

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Morlimans

2.741,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2741.09
Ar Yıldız Tea Taste 1800 W Kırmızı Cam Çay Makinesi

Satıcı: MEGAMALL

2.547,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2547.02
Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Krem

Satıcı: BurcuBilluriye

2.892,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2892.36
Ar Yıldız Tea Taste 1800 W Kırmızı Cam Çay Makinesi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

3.045,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3045.02
Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Krem

Satıcı: Gallery Crystal

3.081,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3081.27
Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: Gallery Crystal

3.081,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3081.27
Aryıldız Tea Taste Antrasit Çay Makinesi

Satıcı: Ersan Home

3.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3273.60
Aryıldız Tea Taste Krem Çay Makinesi

Satıcı: Ersan Home

3.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3273.60
Aryıldız Tea Taste Antrasit Çay Makinesi

Satıcı: ersanhome

3.314,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 3314.30
Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Novella Home

3.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3688.00
Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Gallery Crystal

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3699.00

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 153AR256503 153AR256527 153AR256541

Aryıldız Tea Taste Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.