Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Fiyatları

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi İnox

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

4.526,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 4526.78
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Krem

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

4.526,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 4526.78
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Beige

Satıcı: Gallery Crystal

4.580,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4580.67
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: Gallery Crystal

4.580,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4580.67
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Siyah

Satıcı: Gallery Crystal

5.026,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 5026.09
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: Gallery Crystal

5.026,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5026.09
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Beige

Satıcı: Novella Home

5.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5489.00
Aryıldız Vision Prime Otomatik Çay Makinesi Mat Siyah Cam Demlik

Satıcı: Gallery Crystal

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 5509
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Antrasit

Satıcı: Gallery Crystal

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 5509
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Krem

Satıcı: Gallery Crystal

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 5509
Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Beige

Satıcı: Gallery Crystal

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5499.00

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Değişken Sıcaklık Ayarı Dokunmatik Kontrol Gizli Rezistans Sıcak Tutma Zamanlama Özelliği

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 153AR278635 153AR278642 153AR278659 153AR278666

Aryıldız Vision Prime Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.