Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arzum AR3101-CC Gusto Çay Makinesi Fiyatları

Arzum AR3101 Gusto Çay Makinesi 3.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 3869.00
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W, 0.9 L Demlik Kapasitesi, Siyah

Satıcı: Teknolojist | 220 yorum

4.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 4340.00
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W, 0.9 L Demlik Kapasitesi, Siyah

Satıcı: 4E1D | 220 yorum

4.343,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4343.78
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W, 0.9 L Demlik Kapasitesi, Siyah

Satıcı: Arzum

4.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4399.90
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W 0.9 L Demlik Kapasitesi siyah

Satıcı: eviyota

4.563,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4563.19
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W 0.9 L Demlik Kapasitesi siyah

Satıcı: 4E1D

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 4899.00
Arzum AR 3101 Işıklı 1900 W Cam 2 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4900.00
Arzum Ar3101-Cc Gusto 1900W Çay Makinesi Siyah 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 4999.00
Arzum Ar3101 Gusto Çay Makinesi 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4999.00
Arzum AR3101 Gusto Cam Çay Makinesi 1900 W, 0.9 L Demlik Kapasitesi, Siyah

Satıcı: MediaMarkt

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5000.00
Arzum AR3101-CC Gusto 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: Cazip Alışveriş

5.235,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 5235.12
Arzum AR 3101 Işıklı 1900 W Cam 2 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: Arzum

5.639,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5639.06

Arzum AR3101-CC Gusto Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR3101-CC Gusto Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arzum AR3101-CC Gusto Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Otomatik Enerji Tasarrufu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Geniş Isıtıcı Kapasitesi Gizli Rezistans Hızlı Kaynatma İkili Isıtma Sistemi Işıklı Açma Kapama Düğmesi Işıklı Uyarı Sistemi Sıcak Tutma Ürün İçi Led Aydınlatma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Arzum AR3101-CC Gusto Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.