Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi Fiyatları

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi, Siyah

Satıcı: kolaysepet

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1709
Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi siyah

Satıcı: kolaysepet

1.841,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1841.84
Arzum Ar3134 Dreamtea Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: KolaySepet

1.877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1877.00
Arzum Dreamtea Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi, 1650 W, Siyah

Satıcı: Kolaysepet

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1899.00
Arzum AR3134 Dreamtea 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: Arzum | 910 yorum

1.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1919.00
Arzum AR3134 1650 W Çay Makinesi Siyah

Satıcı: Kolaysepet

1.927,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1927.55
Arzum AR3134 Dreamtea 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: Kolaysepet | 910 yorum

1.927,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1927.63
Arzum Ar3134 Dreamtea 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: Cazip Alışveriş

1.957,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1957.10
Arzum Ar3134 Dreamtea 1650 W Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: Cazip Alışveriş

2.023,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2023.12
Arzum Ar3134 Dreamtea 1650 W Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: TeknoEvde

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2045.07
Arzum Dreamtea Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi, 1650 W, Siyah

Satıcı: Arzum

2.149,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2149.90
Arzum AR3134 1650 W Çay Makinesi Siyah

Satıcı: TeknoEvde

2.184,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2184.05
Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi siyah

Satıcı: teknoevde

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 2299.00

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Işıklı Uyarı Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Arzum AR3134 Dreamtea Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.