Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi Fiyatları

Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi - Beyaz

Satıcı: aser_internet | 3 yorum

1.735,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1735.69
Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi - Beyaz

Satıcı: EYM MİLENYUM ELEKTRONİK | 3 yorum

1.828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1828.00
Arzum Teablend Ar3141 Çay Makinası Cam Demlik

Satıcı: evimponcik

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1949.00
Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: TeknoEvde

1.998,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1998.57
Arzum Teablend Ar3141 Çay Makinası Cam Demlik

Satıcı: BKM TECHNOLOGY

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 1999.00
Arzum AR3141 Tea Blend 1.8 L Çay Makinesi siyah

Satıcı: teknoevde

2.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2069.00
Arzum AR3141 Tea Blend 1.8 L Çay Makinesi siyah

Satıcı: UmutTicaret

2.073,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2073.00
Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: Pandora Ticaret

2.155,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2155.02
Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: TeknoEvde

2.184,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2184.05
Arzum Ar3141 Tea Blend 1650 W Çay Makinesi 2.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 2309
Arzum Tea Blend AR3141 1650 W Çay Makinesi

Satıcı: FİLBEY

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 3100.00

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Arzum AR3141 Teablend Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.