Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Bambum Teatech Çay Makinesi Fiyatları

Bambum Teatech Cam Demlikli Çay Makinası Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: ATABEYHOME

1.231,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1231.12
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Mint Yeşili

Satıcı: ATABEYHOME

1.861,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1861.20
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Kırmızı

Satıcı: Atabey Home

1.871,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1871.80
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Mint Yeşili

Satıcı: Atabey Home

1.871,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1871.80
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Kırmızı

Satıcı: ATABEY HOME

1.895,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 1895.04
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Mint Yeşili

Satıcı: ATABEY HOME

1.924,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1924.65
Bambum Teatech Cam Demlikli Çay Makinası Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: ATBYHOME

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1999.00
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinası Mint Yeşili

Satıcı: Atabey Home

2.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2125
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: AtabeyHome

2.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2115.00
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinesi Mint Yeşili

Satıcı: AtabeyHome

2.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2115.00
Bambum Teatech Cam Demlikli 2 L Çay Makinası Su Isıtıcı Kettle kirmizi

Satıcı: albayrakticaret

2.188,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 2188.04
Teatech Cam Demlikli Çay Makinası Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: Atabey Home

2.346,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 2356.54
Bambum Teatech - Cam Demlikli Çay Makinesi Mint Yeşili - Kırmızı - Siyah

Satıcı: ATBYHOME | 1 yorum

2.413,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 2413.28
Bambum Teatech Cam Demlikli 2 L Çay Makinası Su Isıtıcı Kettle kirmizi

Satıcı: Atabeyhome

3.172,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 3172.51

Bambum Teatech Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Bambum Teatech Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Bambum Teatech Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Bambum Teatech Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.