Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi Fiyatları

Beko BKK 2221 C 1.8 L Çay Makinesi Siyah siyah

Satıcı: ilcandtm

2.772,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 2772.00
Beko Bkk 2221 C Beko Dem® Çay Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.793,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2793.20
Beko Bkk 2221 C Beko Dem® Çay Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

2.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2829.10
Beko BKK 2221 C 1.8 L Çay Makinesi Siyah siyah

Satıcı: baharhomeavm

2.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2998.99
Beko BKK 2221 C Beko Dem® Çay Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

3.282,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3282.02
Beko BKK 2221 C Çay Makinesi 3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 3349.00
Beko Bkk 2221 C Siyah Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: büyükkardeşler tek.ltd.şti | 20 yorum

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

7 3600.00
Beko Bkk 2221 C Siyah Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET | 20 yorum

3.683,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

8 3683.90
Beko Bkk 2221 C 1650 Watt Siyah Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 3999.00
Beko BKK 2221 C 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 4000.00
Beko 2221 C Çay Makinesi

Satıcı: TEKNO TRENDİ

8.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8980.00
Beko Çay Makinesi 2221 C

Satıcı: TEKNO TRENDİ

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9599.00

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Beko BKK 2221 C Dem Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.