Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi (Cam) Fiyatları

Beko CFM 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

8.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8663.00
Beko Cfm 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

9.605,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 9605.20
Beko Cfm 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

9.714,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 9714.40
Beko Cfm 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

9.746,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 9746.80
Beko CFM 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

9.779,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 9779.84
Beko CFM 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: Tunalar Dayanıklı Tüketim | 46 yorum

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9799.00
Beko CFM 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: TURUNCU SEPET | 46 yorum

9.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9899.10
Beko CFM 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: HÜSEYİNOĞLU BEYAZ EŞYA

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9999.00
Beko CFM 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

10.369,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10369.26
Beko Cfm 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi siyah

Satıcı: anadolumagazalari

10.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 10415.00
Beko Cfm 8449 I Dem Deluxe Otomatik Çay Makinesi siyah

Satıcı: aykocdtm

10.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 10500.00
BEKO CFM 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: DURGUNLAR BEKO

10.887,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 10887.00
Beko CFM 8449 I Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

11.269,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 11269.02
Beko CFM 8449 I Filtre Kahve ve Çay Makinesi 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 11499.00
Beko Dem® Deluxe Otomatik Çay & Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Elektro Dünya

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 11999.00

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi (Cam) Fiyat Geçmişi

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi Ürün Ailesi

Beko CFM 8449 I Cam Çay Makinesi Cam 8.663,00 TL
Beko CFM 8147 I Çelik Çay Makinesi Çelik 13.975,00 TL

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi (Cam) Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Aşırı Isınma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi (Cam) Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Ayrı Kettle Özelliği Bluetooth ile Bağlantı Dokunmatik Kontrol Filtre Kahve Yapabilme Gizli Rezistans Kırılmaya Dayanıklı Otomatik Başlatma Sesli Uyarı Sistemi Sıcak Tutma Sıcaklık Ayarlı Led Gösterge Zamanlama Özelliği

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Beko CFM 8449 I Çay Makinesi (Cam) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.