Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Beko CM 8058 I Dem Çay Makinesi Fiyatları

Beko Cm 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

9.153,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9153.40
Beko Cm 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: BAHAR HOME AVM

10.572,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 10572.30
BEKO CM 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi Çay Makinesi

Satıcı: Bahar Home Avm

11.047,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 11047.46
Beko Cm 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi

Satıcı: URAN GLOBAL

12.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 12480.00
Beko cm 8058 I Dem Otomatik Çay Makinası - Siyah

Satıcı: Naxin | 1 yorum

12.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 12700.00
Beko cm 8058 I Dem Otomatik Çay Makinası - Beyaz

Satıcı: Abdioğlu Ticaret Perakende

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 12999.00
Beko Cm 8058 I Dem Otomatik Çay Makinesı

Satıcı: TAŞARAVM

13.191,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 13191.20
Beko CM 8058 Otomatik Demleme 1800 W Cam Demlikli Çelik 1.8 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

14.540,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 14540.30
Beko Cm 8058 1800 W Çay Makinesi Inox - Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

14.540,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 14540.30
Beko Cm 8058 I Dem Otomatik Çay Makinası

Satıcı: URAN GLOBAL

14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 14900.00
Beko CM 8058 I Dem Otomatik Çay Makinesi inox

Satıcı: TAŞARAVM

15.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 15675.00
Beko CM 8058 I Dem Otomatik Çay Makinesi inox

Satıcı: ernpazarlama

21.886,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 21886.50

Beko CM 8058 I Dem Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko CM 8058 I Dem Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Beko CM 8058 I Dem Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Akıllı Programlama İle Zaman Ayarı Android ve iOS Uyumluluk Ayrı Kettle Özelliği Bluetooth ile Bağlantı Dokunmatik Kontrol Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Led Derece Göstergesi Otomatik Çay demleme Sesli Uyarı Sistemi Sıcak Tutma Termal Şoklara Dayanıklı Cam

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 2

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Beko CM 8058 I Dem Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.