Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Conti CTM-125 Tealine Çay Makinesi Fiyatları

Conti Ctm-125 Tealine 2000 W Inox Çelik Çay Makinesi

Satıcı: Airyshop

1.743,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 1743.50
Conti CTM-125 Tealine Paslanmaz Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: Alse Home

2.222,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2222.70
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı Inox

Satıcı: Onlineportakal | 4 yorum

2.238,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2238.39
Conti CTM-125 Tealine Paslanmaz Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: Makroreyon

2.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2298.00
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı Inox

Satıcı: MakroReyon

2.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2399.04
Conti Ctm-125 Tealine Paslanmaz Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: Makroreyon

2.402,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 2402.10
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı Inox

Satıcı: MakroReyon | 4 yorum

2.466,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2466.89
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı Inox

Satıcı: Elektrotoptan

2.729,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 2729.99
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı Inox

Satıcı: ElektroToptan

2.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2880.00
CONTİ Conti CTM-125 Tealine Paslanmaz Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: ARYA DTM

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2899.00
CONTİ Conti CTM-125 Tealine Paslanmaz Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: Elektro Toptan

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2999.99
Conti CTM-125 Tealine Çelik Çaycı İnox

Satıcı: Digicomshop

3.524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 3524.00

Conti CTM-125 Tealine Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Conti CTM-125 Tealine Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Conti CTM-125 Tealine Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans Kettle Özelliği

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Conti CTM-125 Tealine Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.