CVS DN 1547 Çay Makinesi

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

CVS DN 1547 Çay Makinesi Fiyatları

Cvs Dn 1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi Beyaz

Satıcı: fırsatsepetleri | 4 yorum

1.187,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1187.29
Cvs Latife Dn 1547 1600 W Cam Demlikli Çay Makinesi Beyaz

Satıcı: 1d3k

1.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1239.00
Cvs DN-1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi siyah

Satıcı: 1d3k

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1250.00
Cvs DN-1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi beyaz

Satıcı: 1d3k

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1250.00
CVS Latife DN 1547 1600 W Cam Demlikli Çay Makinesi BEYAZ

Satıcı: 1d3k

1.276,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1276.00
CVS Latife DN 1547 1600 W Cam Demlikli Çay Makinesi SİYAH

Satıcı: 1d3k

1.276,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1276.00
CVS DN 1547 Latife Renkli Plastik Cam Çay Makinesi 1600W 1.7L

Satıcı: DE-KA

1.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1324.00
CVS DN 1547 Latife Renkli Plastik Cam Çay Makinesi 1600W 1.7L

Satıcı: e-koz

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1399.00
Cvs Latife Dn 1547 1600 W Cam Demlikli Çay Makinesi Siyah

Satıcı: 1d3k

1.503,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1503.60
CVS DN 1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi Beyaz

Satıcı: DE-KA

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1665.02
CVS DN 1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: DE-KA

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1665.02
Cvs Dn 1547 Latife Plastik Cam Elektrikli Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: SİM STORE | 5 yorum

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 1799.00

CVS DN 1547 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

CVS DN 1547 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

CVS DN 1547 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Otomatik Enerji Tasarrufu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Işıklı Açma Kapama Düğmesi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

CVS DN 1547 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.