Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Fakir Steel N More Çay Makinesi Fiyatları

Fakir Steel N More Çelik Çay Makinesi - Inox

Satıcı: ALLTREND | 629 yorum

2.832,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2832.49
Fakir Steel N More Çay Makinesi Inox

Satıcı: Derkashop

2.825,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2825.80
Fakir Steel N More Inox 1650 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: Trent Home

2.900,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2900.50
Fakir Steel N More Inox 1650 W Çelik Çay Makinesi - Dreamline

Satıcı: KAVRAN HOME | 3 yorum

2.924,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2924.80
Fakir Steel N More 1.8 L Çay Makinesi inox

Satıcı: elektromarket33

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 2999.00
Fakir Steel N More 1.8 L Çay Makinesi inox

Satıcı: markae-ticaret

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 3000.00
Fakir Steel N More Inox 1650 W Çelik Çay Makinesi Gümüş

Satıcı: Burak Züccaciye

3.035,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3035.12
Fakir Steel N More Inox 1650 W Çelik Çay Makinesi Gümüş

Satıcı: CHEFREYON

3.079,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 3079.12
Fakir Steel N More 1650 W Çay Makinesi Inox

Satıcı: Derkashop

3.103,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 3103.04
FAKİR STEEL N MORE ÇAYCI INOX

Satıcı: Atılım Avm

3.154,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 3154.94
Fakir Steel N More 1650 W Çay Makinesi Inox

Satıcı: Burak Züccaciye

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 3449.00
Fakir Steel N More Çay Makinesi Inox

Satıcı: SARUHANEVİM

3.811,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3811.50
Fakir Steel N More Çelik Çay Makinesi-Inox

Satıcı: Vera Avm

3.961,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 3971.84
Fakir Steel N More Çay Makinesi Inox

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

4.140,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 4140.68

Fakir Steel N More Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Steel N More Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Fakir Steel N More Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Fakir Steel N More Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.