Fakir Tastea Çay Makinesi

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Fakir Tastea Çay Makinesi Fiyatları

Fakir Tastea Çay Makinesi 1 L Cam ve Plastik Siyah - Kırmızı Renkli Estetik Tasarım

Satıcı: Ahidenal | 269 yorum

2.285,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2285.10
Fakir Tastea Siyah Rose 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi

Satıcı: Teknoforum Teknoloji

2.221,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2221.40
Fakir Tastea Çay Makinesi 2 Litre Siyah Rose Plastik Malzeme İle Şık Tasarım

Satıcı: Eroğlu Mağazacılık

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2300.10
Fakir Tastea Çay Makinesi Black - Rosie

Satıcı: HerşeyVar

2.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2310.00
Fakir Tastea Çay Makinesi 2 Litre Siyah Rose Plastik Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: E-BAŞARI | 269 yorum

2.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2385.00
Fakir Tastea Çay Makinesi Siyah Kırmızı

Satıcı: AhideNal

2.551,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2551.12
Fakir Tastea Çay Makinesi Siyah Kırmızı

Satıcı: ersanhome

2.551,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2551.12
Fakir Tastea Çay Makinesi Siyah Kırmızı – 2 Litre Cam Demlikli Otomatik Çay Demleme Makinesi

Satıcı: COCİNERO

2.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2575.00
Fakir Tastea 2 L Çay Makinesi rose-siyah

Satıcı: hersey-var

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2699.00
Fakir Tastea 2 L Çay Makinesi siyah-kirmizi

Satıcı: ahidenal

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2699.00
Fakir Tastea Siyah-Rose Çay Makinesi

Satıcı: ersanhome

2.776,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 2776.70
Fakir Tastea 1650 W Cam Demlikli Çelik 2 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: HerşeyVar

2.798,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 2798.45
Fakir Tastea 1650 W Cam Demlikli Plastik 2 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: ersanhome

2.801,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 2801.55
Fakir FAKİR TASTEA ÇAY MAKİNESİ SİYAH ROSIE

Satıcı: Atılım Avm

3.279,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 3279.63

Fakir Tastea Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Tastea Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Fakir Tastea Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Geniş Demlik Kapasitesi Gizli Rezistans Kettle Özelliği Paslanmaz Çelik Taban Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

Fakir Tastea Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.