Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Fakir Tea N More Çay Makinesi Fiyatları

Fakir Tea N More - Siyah - Violet

Satıcı: eko-ekol | 2 yorum

1.553,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1553.80
FAKİR tea n more çay makinası

Satıcı: benial

1.453,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 1453.06
Fakir Tea N More Çay Makinası

Satıcı: BENİAL

1.466,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1466.70
Fakir tea n more çay makinası

Satıcı: AKA Teknoloji

1.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1564.00
Fakir tea n more çay makinası

Satıcı: METZAHTECH

1.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1569.00
Fakir Tea N More - Siyah - Violet

Satıcı: ESMEL AVM | 2 yorum

1.580,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1580.31
Fakir Tea N More 1.75 L Çay Makinesi

Satıcı: DEPOMSUN

1.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1593.00
Fakir-Tea N More Çay Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 1809
Fakir Tea N More Cam Demlikli Kırmızı Çay Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.819,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 1819.05
Fakir Tea N More 1600 W Cam Demlikli Çelik 1.7 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: MakroReyon

1.871,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1871.05
Fakir Tea N More Cam Demlikli Çay Makinesi (Kırmızı)

Satıcı: Makroreyon

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 1999.00
Fakir Tea N More 1.7 L Cam Demlikli Çay Makinesi kirmizi

Satıcı: MakroReyon

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 2099.00
Fakir Tea N More 1.7 L Cam Demlikli Çay Makinesi kirmizi

Satıcı: ElectroSell

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 2199.00
Fakir Tea N More Siyah Çay Makinesi

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.230,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2230.03
Fakır Tea N More Çaycı Krem 2020ST000001706

Satıcı: DreamzShop

6.269,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 6269.31

Fakir Tea N More Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Tea N More Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Fakir Tea N More Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Güç Gösterge Lambası Kettle Özelliği Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Fakir Tea N More Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.