Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Grundig TM 4454 G Çay Makinesi Fiyatları

GRUNDIG TM4454 G CAM HAZNELİ ÇAY MAKİNESİ

4 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2699.00
Grundig TM 4454 G 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.934,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2934.55
Grundig TM 4454 G 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: TuranoğluTicaret

3.095,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3095.73
Grundıg Tm 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi - Antrasit

Satıcı: TuranoğluTicaret | 59 yorum

3.170,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3170.67
Grundıg Tm 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi - Antrasit

Satıcı: FixON | 59 yorum

3.198,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3198.09
Grundig TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi

Satıcı: Makroreyon

3.351,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 3351.69
Grundig Tm 4454 G 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: Makroreyon

3.362,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3362.10
Grundig Grundig Tm 4454 G 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: Grundig Karşıyaka 35

3.362,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3362.10
GRUNDIG TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

3.371,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3371.20
Grundig Tm 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi antrasit

Satıcı: ozlemdtm

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 3399.00
Grundig TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi 3.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 3439.00
Grundig Tm 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi antrasit

Satıcı: mediamarkt

3.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 3440.00
GRUNDIG TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi

Satıcı: Teknosa

3.625,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3625.02
Grundig TM 4454 G 1900 W Cam Çay Makinesi

Satıcı: Makroreyon

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 3699.00
Grundig TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 3699.00
Grundig TM 4454 G Cam Hazneli Çay Makinesi

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

3.782,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 3782.24

Grundig TM 4454 G Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig TM 4454 G Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Aşırı Isınma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Grundig TM 4454 G Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans İkili Isıtma Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Grundig TM 4454 G Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.