Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Homend Infinity XL 1764H Çay Makinesi Fiyatları

HOMEND Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah

Satıcı: Evidea

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2399.00
Homend Infinity 1764H Cam Çay Makinesi Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.645,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2645.02
Homend Infinity 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.645,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2645.02
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.672,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2672.01
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.672,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2672.01
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Siyah Kırmızı

Satıcı: HOMEND

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 2709
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah

Satıcı: Homend | 42 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 2699.00
Homend Infinity XL 1764H 2,2 L Cam Çay Makinesi Siyah Kırmızı Hızlı Demleme Teknolojisi

Satıcı: Homend | 42 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2699.00
HOMEND Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2699.00
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi kirmizi

Satıcı: Homend

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2699.00
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi siyah

Satıcı: Homend

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2699.00
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Antrasit Siyah 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 2699.00
Homend Infinity XL 1764H Cam Çay Makinesi Siyah Kırmızı 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2699.00

Homend Infinity XL 1764H Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Infinity XL 1764H Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Homend Infinity XL 1764H Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Kettle Özelliği Mavi Aydınlatma Sıcağa Dayanıklı Özel Cam

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Homend Infinity XL 1764H Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.