Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Homend Royaltea 1709H Çay Makinesi Fiyatları

Homend Royaltea 1709H Dokunmatik Konuşan Çelik Çay Makinesi Inox

Satıcı: Amazon.com.tr

4.233,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 4243.23
HOMEND Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi (DOKUNMATİK BAZA)

Satıcı: Trendyol

4.233,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4233.23
Homend Royaltea 1709H Konuşan Çay Makinesi beyaz-inox

Satıcı: Homend | 316 yorum

4.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 4273.00
Homend Royaltea 1709H Konuşan Çay Makinesi (Dokunmatik Baza)

Satıcı: Homend

4.409,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4409.02
Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi (DOKUNMATİK BAZA)

Satıcı: Homend

4.454,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 4454.01
Homend Royaltea 1709H Dokunmatik Konuşan Çelik Çay Makinesi Inox

Satıcı: Homend | 3296 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4499.00
HOMEND Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi (DOKUNMATİK BAZA)

Satıcı: Homend

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4499.00
Homend Royaltea 1709H Dokunmatik Konuşan Çelik Çay Makinesi Inox 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4499.00
Homend Royaltea 1709H Dokunmatik Konuşan Çelik Çay Makinesi Inox

Satıcı: Real Shop | 3296 yorum

4.742,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 4742.75
Homend Royaltea 1709H Konuşan Çay Makinesi beyaz-inox

Satıcı: miraçsm

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 5250.00
Homend Royaltea 1709H Konuşan Çay Makinesi (Dokunmatik Baza)

Satıcı: NOLVA

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 6990.00
Homend 1709 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

7.890,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 7900
Homend 1708 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

9.677,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 9677.00

Homend Royaltea 1709H Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Royaltea 1709H Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Homend Royaltea 1709H Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Bitki Çayı Hazırlama Değişken Sıcaklık Ayarı Gizli Rezistans Mama Suyu Hazırlama Sesli Ve Işıklı Uyarı Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Var

DOKÜMAN

Homend Royaltea 1709H Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.