Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi (Krom / Bakır) Fiyatları

Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Bakır

Satıcı: Homend | 26 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 6999.00
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi bakir

Satıcı: Homend

6.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 6819.00
Homend Teabot 1785H Otomatik Çay Makinesi Bakır

Satıcı: Homend

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 6859.02
Homend Teabot 1785H Otomatik Çay Makinesi Krom

Satıcı: Homend

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 6859.02
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Bakır

Satıcı: Homend

6.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 6929.01
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Krom

Satıcı: Homend | 26 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 6999.00
HOMEND Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Krom

Satıcı: Homend

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6999.00
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi krom

Satıcı: Homend

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 6999.00
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Krom 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6999.00
Homend Teabot 1785H Konuşan Otomatik Çay Makinesi Bakır 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6999.00

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi (Krom / Bakır) Fiyat Geçmişi

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi Ürün Ailesi

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi Krom / Bakır 6.819,00 TL
Homend Teabot 1786H Çay Makinesi Siyah 6.859,02 TL

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi (Krom / Bakır) Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi (Krom / Bakır) Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Bebek Mama Suyu Fonksiyonu Bitki Çayı Hazırlama Çay Demleyebilme Özelliği Çıkarılabilir Su Haznesi Değişken Sıcaklık Ayarı Dijital Gösterge Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Kahve Suyu Modu Otomatik Su Alımı Sıcak Tutma Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Var

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Homend Teabot 1785H Çay Makinesi (Krom / Bakır) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.