Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Karaca Cool Touch 1502 Dijital Çay Makinesi Fiyatları

Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver 0,8 lt Cam Demlik ve 1,7 lt Su Isıtıcı - Gri

Satıcı: DEMET DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ | 4 yorum

5.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5240.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver 0,8 lt Cam Demlik ve 1,7 lt Su Isıtıcı - Gri

Satıcı: Ceylins | 4 yorum

5.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 5949.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver

Satıcı: Trendyol

5.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 5949.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver

Satıcı: Tektava

5.998,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 5998.87
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black

Satıcı: Tektava

5.998,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 5998.87
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 6009
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 6009
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi silver

Satıcı: karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi siyah

Satıcı: karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black

Satıcı: Karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver

Satıcı: Karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5999.00
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Black

Satıcı: TEKTAVA

6.054,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 6054.20
Karaca Cool Touch 1502 Çift Cidarlı Dijital Ekran Çay Makinesi Silver

Satıcı: TEKTAVA

6.054,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 6054.20

Karaca Cool Touch 1502 Dijital Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Karaca Cool Touch 1502 Dijital Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Karaca Cool Touch 1502 Dijital Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çift Katmanlı Gövde Değişken Sıcaklık Ayarı Dijital Gösterge Gizli Rezistans Kettle Özelliği Zamanlama Özelliği

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri Inox
• Kapak Sayısı 2
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var

Karaca Cool Touch 1502 Dijital Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.