Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

King KCM334 Tealuxe Çay Makinesi Fiyatları

King Tealuxe Kcm334 Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: Cook&Kitchen | 146 yorum

1.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1919.00
King Tealuxe Kcm334 Çelik Çay Makinesi - İnox

Satıcı: e-koz | 146 yorum

1.944,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1944.67
King TEALUXE KCM334 ÇELİK ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: GREENHOUSE

2.079,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2079.90
King Tealuxe Kcm334 Çelik Çay Makinesi

Satıcı: greenhouse

2.091,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2091.40
King TEALUXE KCM334 ÇELİK ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: e-koz

2.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2119.00
KİNG TEALUXE KCM334 ÇELİK ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: EVİNKÜÇÜKLERİ

2.303,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2303.04
KİNG TEALUXE KCM334 ÇELİK ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: e-koz

2.327,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 2327.03
King Tealuxe Kcm334 Çelik Çay Makinesi

Satıcı: OPARAYA

2.463,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 2463.12
King Tealuxe KCM334 1.7 L Çay Makinesi inox

Satıcı: evinkucukleri

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2499.00
King Tealuxe KCM334 1.7 L Çay Makinesi inox

Satıcı: e-koz

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 2499.00
King Tealuxe Kcm334 1.7 L Çay Makinesi

Satıcı: Etinova

2.536,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2536.50
King Tealuxe KCM334 1.7 L Çay Makinesi

Satıcı: ETİNOVA

2.553,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2553.60
King KCM334 Tealuxe Çelik Çay Makinesi

Satıcı: King

2.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2688.00
King K3106 TEALUXE PLUS ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: lergross

2.921,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 2921.60

King KCM334 Tealuxe Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

King KCM334 Tealuxe Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

King KCM334 Tealuxe Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

King KCM334 Tealuxe Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.