Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver (Çelik) Fiyatları

Korkmaz A341-04 Çaykolik Paslanmaz Demlik Siyah

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3249.00
Korkmaz A341-04 Çaykolik Siyah 2000 W Çelik Semaver

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.366,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3366.71
Korkmaz A341-15 Çaykolik Siyah Paslanmaz Demlik

Satıcı: SALMANLI

3.543,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3543.60
Korkmaz A341-04 Çaykolik Semaver 3.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 3549.00
KORKMAZ A341-15 ÇAYKOLİK SİYAH PASLANMAZ DEMLİK

Satıcı: HORON TOPTAN

3.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3655.00
KORKMAZ Çaykolik Paslanmaz Demlik Siyah

Satıcı: Cem Osmanlı Avm

3.657,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3657.50
Korkmaz A341-04 Çaykolik 3 LT Elektrikli Semaver siyah

Satıcı: kuzeypazarlama

3.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 3724.00
Korkmaz Çaykolik Siyah Paslanmaz Demlik A341-15

Satıcı: Tmall Home Design

3.770,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 3770.22
Korkmaz Çaykolik Paslanmaz Demlik Siyah A341-04

Satıcı: Tmall Home Design

3.770,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3770.22
KORKMAZ A341-15 ÇAYKOLİK SİYAH PASLANMAZ DEMLİK

Satıcı: SALMANLI

3.976,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3976.04
Korkmaz A 341-04 Çaykolik Paslanmaz Çay Makinesi Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 3999.00
Korkmaz A341-04 Çaykolik 3 LT Elektrikli Semaver siyah

Satıcı: nubutu

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 4000.00
Korkmaz KOR A341-04 Çaykolik Inox/Siyah Semaver (Gri)

Satıcı: UĞUR AVM

4.382,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4382.25
Korkmaz A341-13 Vanilya Çaykolik Krem 1,1 lt Paslanmaz Çelik Gövde ile Güçlü Demleme

Satıcı: Gönülkuşu38 | 104 yorum

4.569,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 4569.09
Korkmaz Kor A341-04 12 Çaykolik Inox/siyah Semaver 0,5 L Bakır Renkli Hızlı Demleme Teknolojisi - Beyaz

Satıcı: ELURA | 20 yorum

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 4650.00

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver (Çelik) Fiyat Geçmişi

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver Ürün Ailesi

Korkmaz A341 Çaykolik Çelik Semaver Çelik 3.249,00 TL
Korkmaz Çaykolik A342 Porselen Semaver Porselen Fiyat bulunamadı

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver (Çelik) Temel Özellikleri

Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var
Musluk:
Var

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver (Çelik) Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Damlatmayan Musluk Gizli Rezistans Işıklı Uyarı Otomatik Başlatma Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları A341-04 A341-07 A341-11 A341-13

Korkmaz A341 Çaykolik Semaver (Çelik) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.