Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok

Korkmaz A843 Hanedan Semaver Fiyatları

KORKMAZ Hanedan Azura Inox/krom Semaver

Satıcı: TECNOSHOP AVM

4.703,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4703.02
KORKMAZ A843-02 Hanedan Semaver Azura Rosegold

Satıcı: TECNOSHOP AVM

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5879.02
Korkmaz A843-02 Hanedan Azura Azura/Rose Gold Semaver

Satıcı: SEVER EVİM | 12 yorum

6.671,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6671.29
Korkmaz A843 Hanedan Semaver Azura Inox/Krom

Satıcı: MEGAMALL

7.104,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 7104.02
Korkmaz A843-02 HANEDAN SEMAVER AZURA ROSEGOLD

Satıcı: MEGAMALL

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 7839.02
Korkmaz A843-02 Hanedan Azura Azura/Rose Gold Semaver

Satıcı: Morlimans | 12 yorum

7.950,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 7950.89
Korkmaz Hanedan Semaver Azura InoxRosegold A843-01

Satıcı: KORKMAZ

8.488,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8488.48
Korkmaz A843-01 Hanedan 3.5 LT Semaver mavi

Satıcı: Korkmaz

9.094,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 9094.15
Korkmaz Hanedan Semaver Azura İnox Krom A843

Satıcı: İBİŞLER ZÜCCACİYE A.Ş

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 9099.00
Korkmaz A843-01 Hanedan 3.5 LT Semaver mavi

Satıcı: ernpazarlama

17.448,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 17448.18

Korkmaz A843 Hanedan Semaver Fiyat Geçmişi

Korkmaz A843 Hanedan Semaver Temel Özellikleri

Var
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Musluk:
Var

Korkmaz A843 Hanedan Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Damlama Tepsisi Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları A843 A843-02

Korkmaz A843 Hanedan Semaver İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Korkmaz A843 Hanedan Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.