Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Fiyatları

Korkmaz Demkolik Satin/Siyah Elektrikli Çaydanlık 1.8 lt A359-06 - Siyah Parlak

Satıcı: Urz Bilişim | 1423 yorum

3.015,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 3015.29
Korkmaz Vanilya Demkolik A359-09 Çay Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 2799.00
KORKMAZ Demkolik InoxSiyah Elektrikli Çaydanlık 1.8 lt

Satıcı: Taşdemir avm

3.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3015.00
Korkmaz Demkolik Satin/Siyah Elektrikli Çaydanlık 1.8 lt A359-06 - Siyah Parlak

Satıcı: BaltacıoğluZüccaciye | 1423 yorum

3.106,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 3106.69
Korkmaz A359-09 Vanilya Demkolik Elektrikli Çaydanlık - Krem

Satıcı: Derkashop

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3114.10
Korkmaz A359 Demkolik Siyah 1600 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: KAŞIK KEPÇE

3.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3115.00
Korkmaz A359 Demkolik 1.8 L Çay Makinesi inox-siyah

Satıcı: miatek

3.127,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3127.00
Korkmaz Demkolik Elektrikli Çaydanlık İnox Siyah A359

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

3.140,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3140.45
Korkmaz Demkolik Inox/Siyah Elektrikli Çaydanlık

Satıcı: SALMANLI

3.157,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

9 3167.18
Korkmaz A359 Demkolik 1600 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.157,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3157.18
KORKMAZ A359-09 Vanilya Demkolik Elektrikli Çaydanlık - Krem

Satıcı: BB HAUS

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3199.00
Korkmaz A359 Demkolik Siyah 1600 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.254,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 3254.63
Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Siyah Inox 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 3299.00
Korkmaz Demkolik SatinSiyah Elektrikli Çaydanlık 1.8 lt A359-06

Satıcı: KORKMAZ

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3324.05
Korkmaz A359 Demkolik Siyah 1600 W Çelik Çay Makinesi

Satıcı: DepodanStok

3.359,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 3359.04
Korkmaz A359-06 Demkolik Elektrikli Çaydanlık satin-siyah

Satıcı: efes-home

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 3399.00
Korkmaz A359 Demkolik Çelik Çay Makinesi 3.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 3519.00
Korkmaz A359 Demkolik Sade 1600 W Çelik Çay Makinesi 1,8 + 0,9 lt (Gri)

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

3.571,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 3571.37

Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Sıcak Tutma Tek Seferde 20 Bardak Çay

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları A359 A359-01 A359-04 A359-05 A359-06 A359-09

Korkmaz Demkolik A359 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.