Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi Fiyatları

Korkmaz A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti Füme

Satıcı: Derkashop

3.915,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3915.10
Korkmaz A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti 0,9 L Çelik Gövde İle Enerji Tasarruflu Kullanım - Antrasit

Satıcı: Aula | 496 yorum

4.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 4184.10
Korkmaz A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti 0,9 L Çelik Gövde İle Enerji Tasarruflu Kullanım - Antrasit

Satıcı: indirimkolikmarket | 496 yorum

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 4275.00
Korkmaz Mia A353-09 Çay ve Kahve Makinesi 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 4399.00
KORKMAZ A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti FÜME

Satıcı: BOHEM SANAL MAĞAZACILIK

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 4399.12
KORKMAZ A353 Mia Çay Ve Kahve Makinesi - Inox/füme / 1600 Watt / 1,7 Lt

Satıcı: Premium Store

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4899.00
KORKMAZ A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti FÜME

Satıcı: BOHEM SANAL MAĞAZACILIK

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 4999.00
Korkmaz A353 Mia Çay Kahve Makinesi fume

Satıcı: indirimkolik

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 5340.00
KORKMAZ A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti FÜME

Satıcı: Derka Shop

5.372,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 5372.54
KORKMAZ A353 Mia Çay Kahve Makinesi Seti FÜME

Satıcı: Derkashop

5.656,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 5656.00
Korkmaz A353-02 Mia Çay Kahve Makinesi Pembe/Gri

Satıcı: aklaticaret

6.194,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6194.40
KORKMAZ A353 Mia Çay Ve Kahve Makinesi - Inox/siyah / 1600 Watt / 1,7 Lt

Satıcı: Ucuza Yakala

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 8499.00
KORKMAZ A353-02 Mia PEMBE Çay Kahve Makinası

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

17.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 17890.00
Korkmaz A353-04 Mia Çay Kahve Makinası

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

17.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 17890.00

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Kahve Yapabilme Sıcak Tutma Tek Seferde 20 Bardak Çay

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

Korkmaz Mia A353 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.