Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Korkmaz Moderna A850-01 Çay Makinesi Fiyatları

Korkmaz A850-03 Moderna Elekt. Çaydanlık Gri/Krom

Satıcı: SALMANLI

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 3009
Korkmaz Moderna Elektrikli Çaydanlık GriKrom

Satıcı: SALMANLI

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2909.03
Korkmaz Moderna Elektrikli Çaydanlık 1.1 L Gri Renkli Paslanmaz Çelik Malzeme ile Hızlı Demleme A850-03

Satıcı: SALMANLI | 2 yorum

3.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3365.00
Korkmaz A850-02 Moderna Elektrikli Çaydanlık Siyah/Krom

Satıcı: SALMANLI

3.381,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3381.10
KORKMAZ Moderna Elektrikli Çaydanlık Siyah Satin 1.3 lt

Satıcı: SALMANLI

3.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3479.00
Korkmaz A850 Moderna Elektrikli Çaydanlık Siyah/Satin

Satıcı: SALMANLI

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3559.10
KORKMAZ Moderna Elektrikli Çaydanlık GriKrom A850-03

Satıcı: SALMANLI

3.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3569.00
Korkmaz Moderna Elektrikli Çaydanlık SiyahKrom A850-02 - Gri - Siyah

Satıcı: Evde360 | 7 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 3599.00
Korkmaz A850 Moderna Elektrikli Çay Makinesi French Press Özellikli Siyah

Satıcı: Tmall Home Design

3.651,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3651.18
KORKMAZ A850-02 MODERNA ELEKTRİKLİ ÇAYDANLIK SİYAH/KROM

Satıcı: SALMANLI

3.685,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3685.03
Korkmaz A850-02 Moderna Elekt. Çaydanlık Siyah/Krom

Satıcı: SALMANLI

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 3809
Korkmaz A850 Moderna 1600 W Çelik 1.3 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: SALMANLI

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 3879.03
Korkmaz Moderna Elektrikli Çaydanlık GriSatin

Satıcı: SALMANLI

4.073,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

13 4083.03
KORKMAZ A850-03 MODERNA ELEKTRİKLİ ÇAY MAKİNESİ (GRİ/KROM) (Metal)

Satıcı: ARSLAN TİCARET

4.389,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4389.50
KORKMAZ A850 MODERNA ELEKT. ÇAYDANLIK SİYAH/SATİN

Satıcı: Ev Çarşı

4.841,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4841.04

Korkmaz Moderna A850-01 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Korkmaz Moderna A850-01 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Korkmaz Moderna A850-01 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler French Presli Demlik Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Sesli Ve Işıklı Uyarı Sistemi Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları A850-01 A850-02 A850-03

Korkmaz Moderna A850-01 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.