Korkmaz Nosta A338 Semaver

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var

Korkmaz Nosta A338 Semaver Fiyatları

KORKMAZ A338 Nosta Inox/siyah Semaver

Satıcı: TECNOSHOP AVM

3.568,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3568.18
KORKMAZ A338 Nosta Inox/siyah Semaver

Satıcı: E-MRKT

4.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4810.00
Korkmaz Nosta Semaver Inox/Siyah A338

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

4.939,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4939.63
Korkmaz A338 Nosta Inox/Siyah Semaver

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.967,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4967.10
A338 Korkmaz Nosta Inox/Siyah Semaver

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.113,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 5113.64
Korkmaz A338 Nosta Semaver - Altın

Satıcı: ELURA

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5250.00
Korkmaz A338 Nosta Inox/siyah Çay Makinesi Gümüş Bakır Malzeme

Satıcı: ELURA

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5250.00
Korkmaz A 338 Nosta Semaver Siyah

Satıcı: Fırsatlar alemi

5.354,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5354.70
Korkmaz A338 Nosta Siyah 2000 W Çelik Demlikli Semaver

Satıcı: Fırsatlar alemi

5.354,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5354.70
Korkmaz A338 Nosta Inox/Siyah Semaver

Satıcı: REPA DTM

5.411,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 5411.12
Korkmaz A338 Nosta 2.8 L Elektrikli Semaver inox

Satıcı: ugurhome

5.482,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5482.90
KORKMAZ A338 NOSTA SEMAVER INOX/SIYAH

Satıcı: Ev Çarşı

6.093,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6093.25
Korkmaz A338 Nosta 2.8 L Elektrikli Semaver inox

Satıcı: Korkmaz

6.969,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 6969.15

Korkmaz Nosta A338 Semaver Fiyat Geçmişi

Korkmaz Nosta A338 Semaver Temel Özellikleri

Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var
Musluk:
Var

Korkmaz Nosta A338 Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Kaymaz Ayaklar Tek Seferde 50 Bardak Çay Termostat Kontrolü Yanmaz Tutma Sapı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Korkmaz Nosta A338 Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.