Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Schafer Optimal Cam Demlik Çay Makinesi Fiyatları

Schafer Optimal Pls Elektrikli Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Miatek | 405 yorum

1.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1769.00
Schafer Optimal Elektrikli Çay Makinesi -Kırmızı

Satıcı: MEGAMALL

1.763,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1763.02
Schafer Optimal Pls Elektrikli Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Morlimans | 405 yorum

1.772,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1772.10
Schafer Optimal Elektrikli Çay Makinesi -Kırmızı

Satıcı: EnSonu

1.847,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1847.12
Schafer Optimal Pls. Kırmızı Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: AnkaHome

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1849.00
Schafer Optimal Pls Elektrikli Çay Makinesi - Krem Rengi

Satıcı: Deniz 2 İletişim

1.947,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1947.00
SCHAFER OPTİMAL PLS. ELEKTRİKLİ ÇAY MAKİNESİ -KRM

Satıcı: Amazon.com.tr

1.999,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 2009.95
Schafer Optimal Elektrikli Cam Çay Makinesi-Krem

Satıcı: BÜYÜK FIRSAT

2.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2110.00
Schafer Optimal Plus Elektirikli Çay Makinesi - Siyah

Satıcı: Bestem Müzik

2.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2124.00
Schafer Optimal Elektrikli Cam Çay Makinesi-Krem

Satıcı: Schafer Mutfak

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 2209
Schafer Optimal 1.8 L Elektrikli Cam Çay Makinesi krem

Satıcı: Schafer

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2199.00
Schafer Optimal Elektrikli Cam Çay Makinesi-Krem

Satıcı: Schafer

3.281,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3281.59

Schafer Optimal Cam Demlik Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Schafer Optimal Cam Demlik Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Schafer Optimal Cam Demlik Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 2S541-25001-KRM01 2S541-25001-SIY01

Schafer Optimal Cam Demlik Çay Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

hüseyin c** Profil Resmi

7 yorum

hüseyin c** epey bunun gövdesi çelik değil plastik
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.