Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Schafer TeeLike Çay Makinesi Fiyatları

Schafer Teelike Krem Renkli Elektrikli Çay Makinesi 1.8 L Paslanmaz Çelik Kapasiteli

Satıcı: family home | 52 yorum

3.198,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3198.09
Schafer Teelike Rose Gold Elektrikli Çay Makinesi 1 L Demlik Kapasitesi Çelik Malzeme

Satıcı: family home | 52 yorum

3.198,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3198.09
Schafer TeeLike Paslanmaz Çelik Çay Makinesi-Kahverengi

Satıcı: Evlik

3.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3698.00
Schäfer TeeLike Elektrikli Çay Makinesi-Rosegold

Satıcı: MEANDME

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 4009
Schäfer TeeLike Elektrikli Çay Makinesi-Mavi

Satıcı: MEANDME

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 4009
Schafer TeeLike Paslanmaz Çelik Çay Makinesi-Rosegold

Satıcı: Özkan AVM

4.127,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4127.20
Schafer Teelike Elektrikli Çay Makinesi -Rosegold

Satıcı: Özkan AVM

4.150,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 4150.70
Schafer TeeLike Paslanmaz Çelik Çay Makinesi-Krem

Satıcı: Evlik

4.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4169.00
Schafer TeeLike 1800 W Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: ÖZKAN AVM

4.202,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4202.24
Schafer TeeLike Elektrikli Çay Makinesi -ROSEGOLD

Satıcı: ÖZKAN AVM

4.202,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4202.24
Schafer Teelike 1800 W Çay Makinesi Kırmızı

Satıcı: Özkan AVM

4.327,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 4327.70
Schäfer TeeLike Elektrikli Çay Makinesi-Kırmızı

Satıcı: Özkan A.V.M

4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 4700

Schafer TeeLike Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Schafer TeeLike Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Schafer TeeLike Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Yanmaz Tutma Sapı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 2SE706-25001-INX01 2SE706-25001-KRM01 2SE706-25001-ROS01

Schafer TeeLike Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.