Sinbo STM 5817 Semaver

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok

Sinbo STM 5817 Semaver Fiyatları

Sinbo STM-5817 2000 W Çelik Demlikli Semaver Sinbo

Satıcı: Buluttabul

2.231,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 2231.07
Sinbo Stm-5817 Semaver Çay Makinesi - Gri / 1,7 Lt

Satıcı: Tekno Power

2.253,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 2253.50
Sinbo STM-5817 1500 W Çelik Demlikli Semaver (çaycı)

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.279,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2279.06
Stm-5817 2000 W Çelik Demlikli Semaver Sinbo

Satıcı: BuluttaBul

2.284,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 2284.60
Sinbo Elektrikli Çelik Semaver Çay Makinesi

Satıcı: BULUTTABUL

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2399.00
Sinbo STM 5817 3.3 L Elektrikli Semaver inox

Satıcı: sinboresmimagazasi

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 2399.00
Sinbo STM-5817 1500 W Çelik Demlikli Semaver (çaycı)

Satıcı: kaytika

2.399,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 2399.95
Sinbo STM 5817 3.3 L Elektrikli Semaver inox

Satıcı: heypa

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 2400.00
Sinbo Elektrikli Çelik Semaver Çay Makinesi

Satıcı: Heypa

2.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2450.00
Sinbo STM-5817 Semaver

Satıcı: sepetdelisi

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 2510
STM-5817 Çay Makinesi - Beyaz

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE

3.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3555.00
Sinbo STM-5817 2000 W Çelik Demlikli Semaver Sinbo

Satıcı: SHD

3.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3720.00

Sinbo STM 5817 Semaver Fiyat Geçmişi

Sinbo STM 5817 Semaver Temel Özellikleri

Var
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Yok
Musluk:
Var

Sinbo STM 5817 Semaver Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Durum Gösterge Işığı Gizli Rezistans Paslanmaz Çelik Taban Sıcak Tutma Termostat Kontrolü

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Musluk Var
• Kablo Yuvası Yok

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM 5817 Semaver Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.