Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sinbo STM 5827 Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo STM-5827 Çay Seti 1.7 L Su Isıtıcısı ve 0.7 L Çelik Demlik Inox Renk

Satıcı: BuluttaBul | 12048 yorum

1.461,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1461.49
Sinbo Stm-5827 Çay Makinesi Su Isıtıcısı

Satıcı: Buluttabul

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1394.07
Sinbo Stm-5827 Çay Makinesi Su Isıtıcısı

Satıcı: BulutCo

1.399,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1399.70
Sinbo SİNBO ÇAY SETİ

Satıcı: BulutCo

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1424.05
Sinbo STM-5827 Çay Seti 1.7 L Su Isıtıcısı ve 0.7 L Çelik Demlik Inox Renk

Satıcı: Dahauygun | 12048 yorum

1.461,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1461.49
Sinbo Elektrikli Çayset - Çay Makinesi Çaycı 5827

Satıcı: BULUTTABUL

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1519.05
Sinbo Stm-5827 Çay Seti

Satıcı: Lumisa Home

1.583,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1583.12
Sinbo STM-5827 1.7 LT Çelik Çay Makinesi inox

Satıcı: BuluttaBul

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1599.00
Sinbo Stm-5827 Çay Seti

Satıcı: LUMİSA HOME

2.211,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2211.60
Sinbo STM-5827 1.7 LT Çelik Çay Makinesi inox

Satıcı: umitaksoyelektronik

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 2999.00
Sinbo STM-5827 Çay Makinesi Su Isıtıcısı Sinbo

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

3.000,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 3000.95

Sinbo STM 5827 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo STM 5827 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo STM 5827 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM 5827 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.