Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sinbo STM 5831 Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Seti - Gri

Satıcı: Kuzeypazarlama | 3115 yorum

1.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1298.00
Sinbo Stm-5831 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA | 2 yorum

1.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 1273.60
Sinbo Stm-5831 Çelik Çay Makinesi

Satıcı: Almex

1.291,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1291.20
Sinbo Stm-5831 Elektrikli Çay Seti Siyah

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.295,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1295.21
Sinbo STM-5831 1.7 LT Çay Makinesi inox

Satıcı: kuzeypazarlama

1.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1309.00
Sinbo Stm-5831 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1314.00
Sinbo STM-5831 2000 W Çelik 1.7 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.315,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1315.06
Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1325.00
Sinbo Stm-5831 Elektrikli Çay Seti - Inox

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

1.371,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1371.80
Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Seti - Gri

Satıcı: ARNOVA | 3115 yorum

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1399.00
Sinbo Stm-5831 Elektrikli Çay Seti Siyah

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 1399.20
Sinbo STM-5831 1.7 LT Çay Makinesi inox

Satıcı: evimmutfakshop

1.489,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 1489.99
Sinbo STM-5831 2000 W Çelik 1.7 lt Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: E-AVANTAJ

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1519.05
Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Makinesi 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 1509
Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: Çesitvar

1.764,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 1764.49

Sinbo STM 5831 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo STM 5831 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo STM 5831 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Plastik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM 5831 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.