Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sinbo STM-5840 Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo STM-5840 Elektrikli Cam Demlikli Çay Seti - Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası | 374 yorum

1.141,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1141.59
Sinbo STM-5840 1600 W 1.7 L Elektrikli Çay Makinesi gri

Satıcı: firsatdunyasii

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1079.10
Sinbo STM-5840 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.096,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1096.44
Sinbo Stm 5840 Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: TEKTAVA

1.246,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1246.00
Sinbo Stm-5840 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Tektava

1.274,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1274.15
Sinbo STM-5840 Elektrikli Cam Demlikli Çay Seti - Siyah

Satıcı: Mara Home Aksesuar | 374 yorum

1.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1295.00
Sinbo STM-5840 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: e-koz

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1299.00
Sinbo Stm-5840 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Cesitvar

1.319,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1319.12
Sinbo Stm-5840 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: Çeşit Var

1.326,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1326.60
Sinbo STM-5840 1600 W 1.7 L Elektrikli Çay Makinesi gri

Satıcı: TEKTAVA

1.425,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1425.90
Sinbo STM 5840 Elektrikli Çay Makinesi 1800W Cam Demlik ve Sıcak Tutma Özellikli - DGL8334-2430

Satıcı: VİATOM

2.005,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2005.34
Sinbo STM 5840 Elektrikli Çay Makinesi 1800W Cam Demlik ve Sıcak Tutma Özellikli

Satıcı: MBB E-TİCARET

2.277,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2277.06
Sinbo STM 5840 Elektrikli Çay Makinesi 1800 Watt 1,7 Litre

Satıcı: Sbusshop

4.972,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 4982.82
Sinbo STM 5840 Elektrikli Çay Makinesi 1800W Cam Demlik ve Sıcak Tutma Özellikli

Satıcı: Sbusshop

4.972,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 4982.82

Sinbo STM-5840 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo STM-5840 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo STM-5840 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 2
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM-5840 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.