Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sinbo STM-5845 Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo STM-5845 Çelik Elektrikli Çay Makinesi Inox Çaycı 2-in-1 Demlik Su Isıtıcı 1600W Otomatik Kapama

Satıcı: DoganBazaarTR

1.293,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1303
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: DoganBazaar

1.263,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1263.89
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Makinesi - Inox - 2000 Watt

Satıcı: DoğanBazaar | 514 yorum

1.370,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1370.09
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: DoganBazaar

1.371,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1371.97
Sinbo Stm 5845 Çelik Çay Makinesi İnox

Satıcı: Lumisa Home

1.468,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1468.72
Sinbo Stm-5845 Elektrikli Çay Seti

Satıcı: DoğanBazaar

1.494,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1494.80
Sinbo Stm 5845 Inox Elektrikli Çay Makinesi

Satıcı: TEKTAVA

1.501,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 1501.80
Sinbo Stm 5845 Çelik Çay Makinesi İnox

Satıcı: Tektava

1.524,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1524.95
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Makinesi - Inox - 2000 Watt

Satıcı: Elit+Shop | 514 yorum

1.644,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1644.29
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Makinesi inox

Satıcı: Doganbazaar | 41 yorum

1.689,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1689.90
Sinbo STM-5845 Elektrikli Çay Makinesi inox

Satıcı: TEKTAVA

1.710,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1710.90
Sinbo STM-5845 2200 W Çay Makinesi Inox

Satıcı: Yenibirev

1.746,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 1746.00
SİNBO STM-5845 ELEKTRİKLİ ÇAY MAKİNESİ

Satıcı: Hepsibende

1.926,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1926.40
Sinbo STM-5845 2200 W Çay Makinesi Inox

Satıcı: Pioneer

2.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 2068.00
Sinbo STM 5845 Çelik Çay Makinesi İnox

Satıcı: Burak Züccaciye

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2249.00

Sinbo STM-5845 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo STM-5845 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo STM-5845 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Sıcak Tutma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM-5845 Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.