Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sinbo STM 5848 Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo 1500 W Elektrikli Çay Makinesi STM-5848 2.0L Cam Gövde ve Demlik ile Enerji Tasarruflu - Şeffaf

Satıcı: Evidea | 135 yorum

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1549.00
Sinbo - Stm-5848 Elektrikli Cam Çay Makinesi 1500 W

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

1.539,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1539.90
Sinbo - Elektrikli Cam Çay Makinesi 1500 W

Satıcı: Evidea

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1549.00
Sinbo Stm-5848 1500 Watt Elektrikli Cam Çay Makinesi

Satıcı: Şehzade Online

1.592,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1592.20
Sinbo 1500 W Elektrikli Çay Makinesi STM-5848 2.0L Cam Gövde ve Demlik ile Enerji Tasarruflu - Şeffaf

Satıcı: SESASHOP | 135 yorum

1.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1619.10
Sinbo Stm-5848 1500 Watt Elektrikli Cam Çay Makinesi

Satıcı: Yenibirev

1.663,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1663.20
- Stm-5848 Elektrikli Cam Çay Makinesi 1500 W

Satıcı: Yenibirev

1.672,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1672.70
Sinbo - Elektrikli Cam Çay Makinesi 1500 W

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1699.00
SİNBO STM-5848 ELEKTRİKLİ ÇAY SETİ

Satıcı: Sehzade Online

1.751,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1751.00
SİNBO STM-5848 ELEKTRİKLİ ÇAY SETİ

Satıcı: Yenibirev

1.833,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1833.30
Sinbo STM-5848 1500 W 2 L Elektrikli Cam Çay Makinesi siyah-seffaf

Satıcı: yenibirev

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 1890.00
Sinbo STM-5848 1500 W 2 L Elektrikli Cam Çay Makinesi siyah-seffaf

Satıcı: ŞehzadeOnline

1.907,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 1907.00

Sinbo STM 5848 Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo STM 5848 Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo STM 5848 Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çıkarılır Filtre Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Kettle Özelliği Mavi Aydınlatma Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo STM 5848 Çay Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muhammed A** Y***** Profil Resmi

5 yorum

Muhammed A** Y***** @epey ürün 2200W değil 1500W
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muhammed A** Y***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.