Sunny Pasha Çay Makinesi

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Demlik Kapasitesi:
Demlik Malzemesi:
Cam
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Sunny Pasha Çay Makinesi Fiyatları

Sunny Pasha Elektrikli Çelik Kahve Cezvesi

Satıcı: KÖPRÜCÜ SHOWROOM

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 849.00
Sunny Pasha Elektrikli Çelik Kahve Cezvesi

Satıcı: KÖPRÜCÜ SHOWROOM

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 849.00
Sunny Pasha Çaycı Siyah/Rose Gold

Satıcı: Teknoev Market

1.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1144.00
Sunny Pasha 2200 W Çay Makinesi Beyaz/Gri

Satıcı: Teknoev Market

1.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1144.00
Sunny Pasha Çay Makinesi ve Kettle 1,8 lt Beyaz Renkli Metal Gövde ile Hızlı Demleme - Beyaz - Gri

Satıcı: Teknoev Market | 106 yorum

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1170.00
Sunny Pasha Çay Makinesi SN5CKM33SR Siyah/rose Gold – 1.8l Su Isıtıcı + 1l Cam Demlik 1850W - Siyah - Rose

Satıcı: Teknoev Market | 1 yorum

1.188,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1188.20
Sunny SN5CKM Pasha Çay Makinesi beyaz

Satıcı: TeknoevMarket

1.205,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1205.75
Sunny Pasha 1.8 L Çay Makinesi siyah-rose-gold

Satıcı: TeknoevMarket

1.205,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1205.75
Sunny Pasha Çay Makinesi - Beyaz - 2200 Watt

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.326,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1326.60
Sunny Pasha Çay Makinesi Ve Kettle

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.326,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1326.60
Sunny Pasha Çay Makinesi

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1424.05
Sunny Pasha Çay Makinesi ve Kettle

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 1424.05
Sunny Pasha Çay Makinesi ve Kettle

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1499.00
Sunny Pasha Çay Makinesi-Beyaz-2200 Watt

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1499.00

Sunny Pasha Çay Makinesi Fiyat Geçmişi

Sunny Pasha Çay Makinesi Temel Özellikleri

Cam
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sunny Pasha Çay Makinesi Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Plastik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Demlik ve Isıtıcı İle Uyumlu Kapak Gizli Rezistans Hızlı Kaynatma Kettle Özelliği Sıcak Tutma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sunny Pasha Çay Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.