Çay Tipi:
Adet:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Bardak
Kullanım Tipi:
Ambalaj:

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Fiyatları

Akzer FormMix Extra Karışık Bitki Süzen Poşet Çay 60 x 2 G

Satıcı: NevTrend

214,20 TL

(1,79 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 214.20
Akzer FormMix Extra Karışık Bitki Süzen Poşet Çay 60 x 2 G

Satıcı: EFENDIOGLUAKTAR

214,20 TL

(1,79 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 214.20
Akzer FormMix Extra Karışık Bitki Süzen Poşet Çay 60 x 2 G

Satıcı: elifbitkisel

234,00 TL

(1,95 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 234.00
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: Akgün Gıda Baharat

244,90 TL

(4,08 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 254.9
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: Yeni Trend

245,00 TL

(4,08 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 255
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: TÜRKİYE DOĞAL ÜRÜNLER

245,00 TL

(4,08 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 255
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: Veraderman

245,00 TL

(4,08 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 255
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: RK Baharat

255,00 TL

(4,25 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 265
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: elifbitkisel

260,00 TL

(4,33 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 270
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: JASMINE NATURAL

260,00 TL

(4,33 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 270
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: Akzer Doğal

260,00 TL

(4,33 TL/Adet)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 270
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay

Satıcı: Efendioğlu Lokman Hekim

350,00 TL

(5,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 350.00
Akzer Formmix Ekstra 60 Süzen

Satıcı: şifa-baharatçılık

380,00 TL

(6,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 380.00
Akzer For-mix Ekstra Sade Karışık Bitki 60 Poşet Çay 450,00 TL

(7,50 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 460

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Fiyat Geçmişi

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Ürün Ailesi

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 25 Adet Çay 50 gr 149,90 TL(6,00 TL/kg)
Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Çay 120 gr 214,20 TL(1,79 TL/kg)

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Temel Özellikleri

Adet:
Yok
Bardak
Menşei:
Aroma:

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Akzer For-Mix Ekstra Karışık Bitki Çayı Bardak Poşet 60 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.