Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Fiyatları

Çaykur Altınbaş Çay 500 Gr 224,95 TL

(449,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 234.95
Çaykur Altınbaş Çay 500 Gr 15 Adet

Satıcı: PETFOR

2.704,14 TL

(360,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 2704.14
Çaykur Edt Altınbaş 500 Gr 6 Adet

Satıcı: PETFOR

1.086,59 TL

(362,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1086.59
Çaykur Altınbaş 3 Lü Set. Altınbaş 500Gr+Teneke Tomurcuk+Teneke Karanfil

Satıcı: Çaylimanı

575,10 TL

(383,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 575.10
Çaykur Altınbaş 500 GR (24'lü)

Satıcı: PETFOR

4.681,50 TL

(390,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4681.50
Çaykur Altınbaş Çay 500 G ( 9 Adet )

Satıcı: PETFOR

1.765,45 TL

(392,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1765.45
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 15 x 500 G

Satıcı: kaytika

2.970,68 TL

(396,09 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2970.68
Çaykur Altınbaş Rize Üretimi 6' Lı 500 Gr %100 Rize Altınbaş Çayı

Satıcı: PETFOR

1.198,51 TL

(399,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1198.51
Çaykur Altınbaş Klasik 500 Gr 15 Adet (1 Koli)

Satıcı: PETFOR

3.017,45 TL

(402,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3017.45
Çaykur Altınbaş Çayı 500 Gr -15 Adet

Satıcı: PETFOR

3.017,45 TL

(402,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 3017.45
Çaykur Altınbaş 500 Gr 15 Li

Satıcı: PETFOR

3.017,45 TL

(402,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3017.45
Çaykur Altınbaş Çayı 15 X 500 gr

Satıcı: Bolkoy

3.018,40 TL

(402,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3018.40
Çaykur Altınbaş Çayı 15 X 500 gr

Satıcı: Çaykur Shop

3.023,90 TL

(403,19 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 3023.90
Çaykur Altınbaş Çayı 500 gr 15 Adet

Satıcı: kaytika

3.048,99 TL

(406,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

14 3058.99
Çaykur Altınbaş Siyah Dökme Çay 20 x 500 G

Satıcı: kaytika

4.084,05 TL

(408,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 4084.05
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500gr x 6 Adet

Satıcı: Bolkoy

1.229,95 TL

(409,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 1229.95
Çaykur Altinbaş 500Gr×5 Adet

Satıcı: PETFOR

1.025,52 TL

(410,21 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 1025.52
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 12 x 500 G

Satıcı: kaytika

2.469,05 TL

(411,51 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 2469.05
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500gr x 6 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

1.234,90 TL

(411,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 1234.90
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 10 x 500 G

Satıcı: kaytika

2.089,05 TL

(417,81 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

20 2089.05
Çaykur Altınbaş Çay 500 gr 20 Adet

Satıcı: Bolkoy

4.215,25 TL

(421,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 4215.25
Çaykur Altınbaş Çay 500 gr 20 Adet

Satıcı: kaytika

4.229,00 TL

(422,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 4229.00
Çaykur Çaykur Altınbaş 4' Lü 500 gr Rize Üretimi %100 Rize Altınbaş Çayı

Satıcı: Bolkoy

846,90 TL

(423,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

23 846.90
Çaykur ALTINBAŞ 500 GR. 15 ADET

Satıcı: Bolkoy

3.180,25 TL

(424,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 3180.25
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 15 X 500 gr

Satıcı: Bolkoy

3.180,25 TL

(424,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

25 3180.25
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500gr x 15 Adet - 1 Koli

Satıcı: Bolkoy

3.180,25 TL

(424,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

26 3180.25
Çaykur Altınbaş Klasik Siyah Çay 500 Gr 6 Adet

Satıcı: kaytika

1.272,95 TL

(424,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

27 1272.95
Çaykur Altınbaş 6 x 500 G

Satıcı: kaytika

1.272,95 TL

(424,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

28 1272.95
Çaykur Altınbaş Çay 5 x 500 G

Satıcı: kaytika

1.073,45 TL

(429,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

29 1073.45
Çaykur Altınbaş Çayı 5 x 500 G

Satıcı: kaytika

1.073,45 TL

(429,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

30 1073.45
Çaykur Altınbaş 500 Gr 20Li Çay

Satıcı: kaytika

4.298,90 TL

(429,89 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

31 4298.90
Çaykur Altınbaş Klasik Dökme Çay 500G X 15 Adet

Satıcı: kaytika

3.241,60 TL

(432,21 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

32 3241.60
Çaykur Altınbaş Çayı 500 Gr 12 Adet

Satıcı: kaytika

2.607,20 TL

(434,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

33 2607.20
Çaykur Altınbaş 4 x 500 G

Satıcı: kaytika

873,95 TL

(436,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

34 873.95
Çaykur Altınbaş 500 Gr 8' Li Avantajlı Paket

Satıcı: kaytika

1.759,00 TL

(439,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

35 1769
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500Gr X 6 Adet

Satıcı: kaytika

1.272,95 TL

(424,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

36 1282.95
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 30 x 500 G

Satıcı: caylimani

6.794,10 TL

(452,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

37 6794.10
Çaykur Altınbaş Klasik Dökme Çay 500G X 6 Adet

Satıcı: kaytika

1.364,80 TL

(454,93 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

38 1364.80
Çaykur Altınbaş Çayı 500 Gr -15 Adet

Satıcı: Rizenintadı

3.600,00 TL

(480,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

39 3600.00
Çaykur Altınbaş 500 Gr 3Lü Paket Dökme Çay

Satıcı: kaytika

722,50 TL

(481,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

40 722.50
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay 500Gr X 6 Adet

Satıcı: Rizenintadı

1.468,50 TL

(489,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

41 1468.50
Çaykur Altınbaş Çayı 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Rizenintadı

1.468,50 TL

(489,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

42 1468.50
Çaykur Altınbaş Çay 500 Gr

Satıcı: Develigross

248,30 TL

(496,60 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

43 258.3
Çaykur Çaykur Altınbaş 15' Li 500 Gr ( 1 Koli) Rizeden Rize Çayı

Satıcı: Hürba

3.944,90 TL

(525,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

44 3954.9
Çaykur Altınbaş 500 Gr - 1 Adet

Satıcı: Rizenintadı

267,00 TL

(534,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

45 267.00
Çaykur Altınbaş 500 Gr 4' Lü Avantajlı Paket

Satıcı: Hürba

1.114,90 TL

(557,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

46 1124.9
Çaykur Altınbaş Çay 500 gr

Satıcı: SMALLMAN

476,06 TL

(952,12 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

47 486.06

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Ürün Ailesi

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 200 gr Çay 200 gr 94,95 TL(474,75 TL/kg)
Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Çay 500 gr 224,95 TL(360,55 TL/kg)

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Altınbaş Klasik Çay 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.