Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Fiyatları

Çaykur Altınbaş Klasik Hediyelik Çay 400Gr (Teneke Kutu) /

Satıcı: PETFOR

327,99 TL

(819,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 327.99
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 Gr X 10 Adet

Satıcı: PETFOR

2.478,90 TL

(619,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 2478.90
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 gr. x 3

Satıcı: PETFOR

798,10 TL

(665,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 798.10
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 gr. x 2

Satıcı: PETFOR

560,90 TL

(701,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 560.90
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 Gr X 3

Satıcı: Bolkoy

852,95 TL

(710,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 852.95
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 Gr X 3

Satıcı: Çaykur Shop

857,90 TL

(714,92 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 857.90
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 Gr X 10 Adet

Satıcı: Bolkoy

2.979,40 TL

(744,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2979.40
Çaykur Altınbaş Çay Teneke Kutu 400 Gr X 10 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

2.984,90 TL

(746,23 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2984.90
Çaykur Altınbaş Teneke Kutu 400 gr

Satıcı: PETFOR

327,99 TL

(819,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 327.99
Çaykur Altınbaş Classic Teneke 400 G

Satıcı: PETFOR

327,99 TL

(819,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 327.99
Çaykur Altınbaş Classic Teneke 400 G

Satıcı: Bolkoy

330,90 TL

(827,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 330.90
Çaykur Altınbaş Klasik Hediyelik Çay 400gr (Teneke Kutu) /

Satıcı: Bolkoy

332,05 TL

(830,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 332.05
Çaykur Altınbaş Klasik Hediyelik Çay 400gr (Teneke Kutu) /

Satıcı: Çaykur Shop

335,90 TL

(839,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 335.90
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay Teneke 400 G

Satıcı: caykurshop

337,41 TL

(843,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 337.41
Çaykur Altınbaş Klasik Doğal Siyah Dökme Çay Teneke 400 G

Satıcı: petfor

375,00 TL

(937,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

15 375.00
Çaykur Altınbaş Klasik Hediyelik Çay 400gr (Teneke Kutu) /

Satıcı: KADER DEMİR

570,00 TL

(1.425,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 570.00
Çaykur Altınbaş Çayı Teneke Kutu 400 gr. İkili Paket

Satıcı: Bolkoy

592,50 TL

(1.481,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 592.50
Çaykur Altınbaş Çayı Teneke Kutu 400 gr. İkili Paket

Satıcı: Çaykur Shop

596,90 TL

(1.492,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 596.90

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Ürün Ailesi

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 100 gr Çay 100 gr 249,00 TL(1.122,75 TL/kg)
Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Çay 400 gr 327,99 TL(619,73 TL/kg)

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Altınbaş Klasik Çay Metal Kutu 400 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.