Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Cam
Menşei:

Çaykur İksir Beyaz Çay 20 gr Fiyatları

Çaykur Beyaz Çay (20 Gr)

Satıcı: KADER DEMİR

1.325,00 TL

(66.250,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1325.00
Çaykur 2 Adet Beyaz Çay 20 gr.

Satıcı: Çaylimanı

3.149,10 TL

(78.727,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 3149.10
Çaykur Beyaz Çay 20 gr. - 3 Adet

Satıcı: Çaylimanı

4.769,10 TL

(79.485,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 4769.10
Çaykur Beyaz Çay 20 Gr. 3 Adet 60 Gr.

Satıcı: Çaylimanı

4.949,10 TL

(82.485,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 4949.10
Çaykur Yöresel Beyaz Çay 20Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.664,10 TL

(83.205,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 1664.10
Çaykur Organik Beyaz Çay 20 gr.

Satıcı: Çaylimanı

1.664,10 TL

(83.205,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1664.10
Çaykur Beyaz Çay 20 Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.665,00 TL

(83.250,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1665.00
Çaykur Beyaz Iksir Beyaz Çay, 20Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.710,00 TL

(85.500,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 1710.00
Doğal Artvin Ürünleri Çaykur Beyaz Çay ( 20 Gr )

Satıcı: Çaylimanı

1.710,00 TL

(85.500,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 1710.00
Çaykur Beyaz Çay ( Beyaz Iksir) 20Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.799,10 TL

(89.955,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 1799.10
Çaykur Beyaz Iksir Beyaz Dökme Çay 20 Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.800,00 TL

(90.000,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 1800.00
Çaykur Beyaz Çay ( 20 gr )

Satıcı: ÇAYLİMANI

2.399,00 TL

(119.950,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2399.00
Çaykur Beyaz Çay (beyaz Iksir ) Rize 20gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

5.620,00 TL

(281.000,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5620.00

Çaykur İksir Beyaz Çay 20 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur İksir Beyaz Çay 20 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik
Cam

Çaykur İksir Beyaz Çay 20 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur İksir Beyaz Çay 20 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.