Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Fiyatları

ÇAYKUR ÇAY ÇİÇEĞİ 200GR

Satıcı: Amazon.com.tr

79,95 TL

(399,75 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 89.95
Çaykur Çay Çiçeği 12 Adet 200 Gr

Satıcı: PETFOR

844,90 TL

(352,04 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 844.90
Çaykur Çay Çiçeği 200 Gr 79,95 TL

(399,75 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 89.95
Çaykur Çay Çiçeği 200 Gr X 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

517,10 TL

(517,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 517.10
Çaykur Çay Çiçeği 12 Adet 200 gr

Satıcı: Bolkoy

1.258,74 TL

(524,48 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1258.74
Çaykur Çay Çiçeği 200 Gr 3 Lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

344,50 TL

(574,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 344.50
Çaykur Çay Çiçeği 200 Gr 3 lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

359,10 TL

(598,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 359.10
Çaykur Çay Çiçeği Siyah Çay, 200 Gr, 5'li Paket

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

609,00 TL

(609,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 619
Çaykur Çay Çiçeği Dökme Siyah Çay 200g (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

159,90 TL

(799,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 169.9
Çaykur ÇAYKUR ÇAY ÇİÇEĞİ 200 GR - (1 ADET)

Satıcı: Bolkoy

189,00 TL

(945,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 199
Çaykur Çay Çiçeği Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: PETFOR

198,00 TL

(990,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 208
Çaykur ÇAYKUR ÇAY ÇİÇEĞİ 200 GR - (1 ADET)

Satıcı: ÇAYLİMANI

215,00 TL

(1.075,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 225
Çaykur Çay Çiçeği Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

219,94 TL

(1.099,70 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 229.94
Çaykur Çay Çiçeği Çay 200 gr

Satıcı: Bolkoy

237,90 TL

(1.189,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 247.9
Caykur Cay Cıcegı 200 Gr.

Satıcı: KALAFATLAR

250,40 TL

(1.252,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 260.4

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Ürün Ailesi

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Çay 200 gr 79,95 TL(352,04 TL/kg)
Çaykur Çay Çiçeği Çayı 500 gr Çay 500 gr 174,95 TL(285,67 TL/kg)

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Çay Çiçeği Çayı 200 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.