Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Karadeniz Çay 1000 gr Fiyatları

Çaykur Karadeniz Çayı Bergamot Aromalı 1000 gr

Satıcı: ÇAYLAR AVM

449,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 449.00
Çaykur Bergamot Aromalı Karadeniz Çayı 1000g X 10 ADET

Satıcı: Çaylimanı

3.825,00 TL

(382,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3825.00
Çaykur Kamelya Çay 1 Kg X 8 Adet - Karadeniz’in Geleneksel Yoğun Aromalı Siyah Çayı

Satıcı: Araz Et Şarküteri

3.132,80 TL

(391,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3132.80
Çaykur Kamelya Çay 1 Kg X 12 Adet - Karadeniz’in Geleneksel Yoğun Aromalı Siyah Çayı

Satıcı: Araz Et Şarküteri

4.699,20 TL

(391,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4699.20
Çaykur Kamelya Çay 1Kg X 20 Adet - Karadeniz’in Geleneksel Yoğun Aromalı Siyah Çayı

Satıcı: Araz Et Şarküteri

7.832,00 TL

(391,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7832.00
Çaykur Edt Karadeniz Çay 1000 gr.

Satıcı: Rizedenbiçay

450,00 TL

(450,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 450.00
Çaykur Bergamot Aromalı Karadeniz Çayı 1000g

Satıcı: Çaylimanı

468,00 TL

(468,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 468.00

Satıcı: Çaylimanı

468,00 TL

(468,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 468.00
Çaykur Bergamot Aromalı Karadeniz Çayı 1000 gr

Satıcı: Çaylimanı

468,00 TL

(468,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 468.00
Çaykur Karadeniz Çayı Bergamot Aromalı 1000 Gr

Satıcı: Caferli

510,00 TL

(510,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 510.00
Çaykur Karadeniz Çayı Bergamot Aromalı Siyah Çay 1000g

Satıcı: ODK TR

545,00 TL

(545,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 555
Çaykur Karadeniz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: caylimani

553,50 TL

(553,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 553.50

Çaykur Karadeniz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Karadeniz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik
Aroma:

Çaykur Karadeniz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Karadeniz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.